Rendezvények / XXIV. TDK-INTERSPORT Kupa eredmények

XXIV. TDK-INTERSPORT Kupa eredmények

XXIV. TDK-INTERSPORT Kupa kerékpáros időfutam 12, 22 km 2017.06.11.
Helyezés Név Rajtszám Kategória idő Település Egyesület
7 éves korig fiú
1 Bakos Márk 21 GYF7 0:32:06 Káptalanfa  Bakony Bike Pétfurdo
7 éves korig lány
1 Lakó Laura 10 GYN7 0:31:15 Szombathely Egyéni
2 Németh Gréta 47 GYN7 0:45:37 Szombathely Egyéni
7-9 éves korig fiú
1 Bakos Kristof 22 GYF9 0:28:14 Káptalanfa  Bakony Bike Pétfurdo
2 Németh Dávid 25 GYF9 0:35:38 Szombathely Egyéni
3 Biró Barnabás 27 GYF9 0:38:26 Szombathely Egyéni
9-11 éves korig fiú
1 Mohácsi Benedek 46 GYF11 0:28:06 Nárai Egyéni
12-14 éves korig fiú
1 Lakó Bálint 13 GYF14 0:20:46 Szombathely Egyéni
2 Horváth Szilveszter 66 GYF14 0:21:18 Kőszeg Egyéni
3 Molnár Levente 16 GYF14 0:21:23 Körmend Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
monti férfi
1 Nagy Sándor Gergő 43 MF40 0:35:30 Szombathely Szombathelyi Tekergők
2 Dr. Sáfár Zoltán 29 MF40 0:36:13 Zalaegerszeg SZOESE
3 Gyuricza Róbert 1 MF40 0:46:50 Torony Egyéni
monti nő
1 Ajkay Viktória 30 MN30 0:46:30 Szombathely Szombathelyi Tekergők
15-20 éves korig férfi
1 Sándor Tamás 53 OF20 0:31:10 Szombathely Mugenrace-Team Veloki
2 Leinweber Oliver 56 OF20 0:34:08 Oberwart RSC Arbö Südburgenland
15-20 éves korig nő
1 Imrek Tatjana 54 ON20 0:36:14 Oberwart RSC Arbö Südburgenland
21-30 éves korig férfi
1 Kívés Bendegúz 60 OF30 0:31:54 Szombathely SZOESE
2 Skoda Bence 8 OF30 0:37:07 Szombathely Egyéni
3 Csiszaár Bálint 7 OF30 0:38:09 Szombathely Egyéni induló
31-40 éves korig férfi
1 Bori Gergely 48 OF40 0:32:05 Sopron KTM Teszt Team Sopron
2 Kiss Miklós 44 OF40 0:34:18 Sopron Egyéni
3 Kondás János 4 OF40 0:35:01 Szombathely Egyéni
4 Prépost Tamás  42 OF40 0:36:08 Szombathely Egyéni
31-40 éves korig nő
1 Karácsonyi Ildikó 52 ON40 0:36:13 Kőszeg MERIDA MARATON TEAM -CST
2 Szalai Andrea 36 ON40 0:40:07 Szombathely Egyéni
41-50 éves korig férfi
1 Bakos András 20 OF50 0:30:07 Káptalanfa  Egyéni
2 VARGA FERENC 50 OF50 0:30:08 Zalaegerszeg Egyéni
3 Nagy Ferenc 14 OF50 0:31:32 Zalaegerszeg Gamper ZKSE Road Racing Team
4 Pósfalvi Tamás 51 OF50 0:32:33 Szombathely MERIDA MARATON TEAM-CST
5 Kovács Bertold 45 OF50 0:34:48 Pornóapáti Egyéni
6 Simon Ottó 33 OF50 0:35:20 Szombathely Szombathelyi Biciklisek Klubja
7 Lakó Gábor 9 OF50 0:35:42 Szombathely Egyéni
8 Leinweber Jürgen 55 OF50 0:35:44 Oberwart RSC Arbö Südburgenland
9 Imrek Ernst 58 OF50 0:36:27 Oberwart RSC Arbö Südburgenland
10 Tasnádi György 2 OF50 0:38:39 Gyöngyösfalu Kőszegi országutisok
11 Németh Tibor 26 OF50 0:45:45 Szombathely Egyéni
51-60 éves korig férfi
1 Szelestei Péter 12 OF60 0:32:12 Cserszegtomaj Mazsola KSE
2 Rosta Zoltán 62 OF60 0:33:52 Szombathely Egyéni
3 dr. Győrffy Csongor 35 OF60 0:34:36 Zalaegerszeg győrffy team
4 Kívés István 15 OF60 0:34:39 Szombathely SZoESE
60 év felett férfi
1 Schuster Ferenc 23 OF100 0:41:36 Szombathely Egyéni


« Vissza az előző oldalra!

Aerofitness Club - Magyar